Exploration Lite: MiningCasual_Azerion_Old
🎮
Exploration Lite: Mining
Merge Lagoon
Merge Lagoon
Fishing: Catch the Secret Brainrot
Fishing: Catch the Secret Brainrot
Obby Escape from Tsunami Brainrot
Obby Escape from Tsunami Brainrot
Survive Lava for Brainrots!
Survive Lava for Brainrots!
Obby: Tsunami Escape +1 by Car
Obby: Tsunami Escape +1 by Car
Mine&Build
Mine&Build
Break a Lucky Block!
Break a Lucky Block!
Obby Tower
Obby Tower
Money Factory: Tycoon Idle Game
Money Factory: Tycoon Idle Game
Mole Dig Clicker
Mole Dig Clicker
🎉
Escape the Alien Prison
Escape the Alien Prison
Grow a garden for Brainrots
Grow a garden for Brainrots
Fashion World Simulator
Fashion World Simulator
🎉
Panda Restaurant
Panda Restaurant
🎉
MR RACER - Car Racing
MR RACER - Car Racing
🎉
Hotel Fever Tycoon
Hotel Fever Tycoon
🎉
Aha World Dream Town
Aha World Dream Town
🎉
Hospital Surgeon Doctor Game
Hospital Surgeon Doctor Game
🎉
ASMR Beauty Clinic
ASMR Beauty Clinic
🎉
Ellie Tongue Doctor
Ellie Tongue Doctor
Raft Life
Raft Life
Ragdoll Football 2 Players
Ragdoll Football 2 Players
Rail Slide
Rail Slide
Reach the Core
Reach the Core
Real Driving Simulator
Real Driving Simulator
Red Ball Forever
Red Ball Forever
Reflect Beam: Laser Logic
Reflect Beam: Laser Logic
Remove The Blocks
Remove The Blocks
Rescue Girl
Rescue Girl
Rich Choice Run
Rich Choice Run
Riders Downhill Racing
Riders Downhill Racing
Rooftop Run
Rooftop Run
Rope Color Sort 3D
Rope Color Sort 3D
Royal Jewels Match
Royal Jewels Match
Royal Society
Royal Society
Rummy Multiplayer
Rummy Multiplayer
Russian Treasure Hunter
Russian Treasure Hunter
Sand Sort Puzzle
Sand Sort Puzzle
Sandbox - Destroy the Ragdoll
Sandbox - Destroy the Ragdoll
Save The Sheep
Save The Sheep
🔨
Rzemiosło
🏗️
Budowanie
🏕️
Survival
🏰
Tower Defense
🔀
Łączenie
🌾
Farma
⚔️
RPG
🚜
Traktor
Exploration Lite: Mining

Exploration Lite: Mining

Inga röster än
Om du älskar sandbox-simuleringsspel och har en förmåga för upptäckter, är Exploration Lite: Mining din biljett till en värld av gruvdrift och nöje. Inspirerad av den kreativa friheten i Minecraft, låter detta spel dig gräva djupt och avslöja dolda skatter medan du formar landskapet block för block. Utforska stora nya världar, experimentera med din omgivning och låt din kreativitet leda vägen när du bryter din väg till rikedom. För att spela, använd helt enkelt din mus och tangentbord för att förstöra block och avslöja vad som är begravt under. Exploration Lite: Mining är helt gratis att spela online i din webbläsare, utan nedladdningar eller installationer krävs, hoppa bara in och börja ditt gruväventyr på skrivbordet idag!

Hur man spelar Exploration Lite: Mining

Förstör blocken med din mus och tangentbord.

Vem skapade Exploration Lite: Mining?

Exploration Lite: Mining skapades av . Spela deras andra spel på Playupi: Playing with Fire , Golf of Cards, Doomsday Defender, Create Your Blossom Tree, Hocus Froggus.

Hur kan jag spela Exploration Lite: Mining gratis?

Du kan spela Exploration Lite: Mining gratis på Playupi.

Kan jag spela Exploration Lite: Mining på mobila enheter och dator?

Exploration Lite: Mining kan spelas på din dator och mobila enheter som telefoner och surfplattor.