Brave BullAgame
🎮
Brave Bull
Coin Blitz
Coin Blitz
Bubble Pop Legend
Bubble Pop Legend
Island Expander
Island Expander
Word Game 2026
Word Game 2026
Emoji Frenzy
Emoji Frenzy
Stick: Tactics & Destruction
Stick: Tactics & Destruction
Oreplication
Oreplication
Match Ten Number Puzzle
Match Ten Number Puzzle
Water Sort Puzzle 3
Water Sort Puzzle 3
Dogs vs Aliens
Dogs vs Aliens
TRIVIA NATION
TRIVIA NATION
Float for Brainrots
Float for Brainrots
Bears vs. Art
Bears vs. Art
Arrow Sorting
Arrow Sorting
Match Dream Garden
Match Dream Garden
Belote 3in1
Belote 3in1
Hidden Objects: Island Secrets
Hidden Objects: Island Secrets
Theo Morini's Magical Resort
Theo Morini's Magical Resort
Fruit King Merge
Fruit King Merge
SuperPixelint
SuperPixelint
Space Cleaner
Space Cleaner
Bunnies Sort
Bunnies Sort
Arrow Count Master
Arrow Count Master
Pubg Hack
Pubg Hack
DON'T PANIC DUDE!
DON'T PANIC DUDE!
My Castle. Merge & Story
My Castle. Merge & Story
Happy Egg Catch
Happy Egg Catch
Darling Doll
Darling Doll
Cooking Empire
Cooking Empire
Royal Pin
Royal Pin
PaperWar.io
PaperWar.io
Slingshot Fortress
Slingshot Fortress
Worm Escape
Worm Escape
Bloons Survival.io
Bloons Survival.io
Block Escape
Block Escape
Obby - Escape Barry's jail parkour
Obby - Escape Barry's jail parkour
Park Me: Draw Path
Park Me: Draw Path
Mojicon Garden Connect
Mojicon Garden Connect
Closed City
Closed City
Reach 2048
Reach 2048
🏕️
Επιβίωση
🚪
Διαφυγή
🏖️
Sandbox
🛍️
Ψώνια
🥋
Πάλη
💥
Όπλο
🗺️
Περιπέτεια
🐍
Φίδι
Brave Bull

Brave Bull

Δεν υπάρχουν ψήφοι ακόμα
Brave Bull είναι ένα casual RPG που σε βάζει στα πόδια ενός τολμηρού ταύρου σε μια αποστολή διάσωσης. Το κύριο κίνητρο είναι να βοηθήσεις αυτόν τον αποφασισμένο χαρακτήρα να ξεπεράσει προκλήσεις για να σώσει την κοπέλα του, προσθέτοντας μια διασκεδαστική ρόλο-παίξιμο ανατροπή στην περιπέτεια. Είναι μια ελαφριά αποστολή γεμάτη γοητευτικές στιγμές και ηρωική αποφασιστικότητα που σε κρατά να υποστηρίζεις τον γενναίο πρωταγωνιστή. Μπες μέσα και καθοδήγησε τον βοοειδή ήρωά σου χρησιμοποιώντας είτε το ποντίκι είτε το πληκτρολόγιο. Brave Bull είναι εντελώς δωρεάν για να παίξεις online και λειτουργεί ομαλά στον επιτραπέζιο περιηγητή σου, χωρίς λήψεις ή εγκαταστάσεις.

Πώς να παίξετε το Brave Bull

Χρησιμοποίησε το ποντίκι ή το πληκτρολόγιο για να παίξεις.

Ποιος δημιούργησε το Brave Bull;

Brave Bull δημιουργήθηκε από . Παίξτε τα άλλα παιχνίδια τους στο Playupi: Best Classic Solitaire , Fireboy and Watergirl 4 Crystal Temple, Mahjong Link, Fruit Connect, Love Tester 3.

Πώς μπορώ να παίξω το Brave Bull δωρεάν;

Μπορείτε να παίξετε το Brave Bull δωρεάν στο Playupi.

Μπορώ να παίξω το Brave Bull σε κινητές συσκευές και επιτραπέζιους υπολογιστές;

Το Brave Bull μπορεί να παιχτεί στον υπολογιστή σας και σε κινητές συσκευές όπως τηλέφωνα και ταμπλέτες.