Candy Galaxy
Candy Galaxy

Happy Egg Catch

Darling Doll

Cooking Empire

Royal Pin

Slingshot Fortress

Worm Escape

Bloons Survival.io

Block Escape

Obby - Escape Barry's jail parkour

Mojicon Garden Connect

Candy Jewels

Fruit Match Juicy Puzzle

Kitty Match 3 puzzle game

Kings and Queens Match 3

Jungle Match Adventures

Travel Story Match

Pool Party 2

Stacking Match

Match Dream Garden

Bloxorz - Block Puzzle 3d

Domino Legend

Domino

Dotted Girl Ruined Wedding

Dr Panda Daycare

Draw Bridge Puzzle

Draw Leg

Draw One Part Brain Puzzle

Dream Chefs

Drift Boss

Drunken Boxing 2

Drunken Boxing

Dumb Ways To Die Original

Dummies World Cup

Dungeon Master – Cult & Craft

Egg Adventure 2

Egg Adventure

Elemental Monsters: Merge & Evolution

Ellie Get Ready with Me

Emilys Home Sweet Home

Emilys Hotel Solitaire
Мозъчна
Логика
Скрит обект
Хеликоптер
Махджонг
Сливане
Математика
Лов

Candy Galaxy
Все още няма гласове
Ако обичате пъзел игри и имате сладък зъб за предизвикателства Match 3, Candy Galaxy със сигурност ще ви привлече. Тази очарователна казуална игра е всичко за подреждане на цветни бонбони и натрупване на точки, създавайки удовлетворяващо и завладяващо изживяване, което е перфектно за феновете на сладките визуализации и бързото мислене.
За да играете, просто използвайте мишката, за да разменяте бонбони и да създавате съвпадащи редици или колони. Лесно е за усвояване и става все по-забавно, докато откривате хитри комбинации. Candy Galaxy е напълно безплатно за игра онлайн и можете да се включите директно от браузъра на десктопа си без нужда от изтегляния или инсталации.
Как да играя Candy Galaxy
Моля, използвайте мишката, за да играете.
Кой създаде Candy Galaxy?
Candy Galaxy е създаден от . Играйте другите им игри на Playupi: Best Classic Solitaire , Fireboy and Watergirl 4 Crystal Temple, Mahjong Link, Fruit Connect, Love Tester 3.
Как мога да играя Candy Galaxy безплатно?
Можете да играете Candy Galaxy безплатно на Playupi.
Мога ли да играя Candy Galaxy на мобилни устройства и десктоп?
Candy Galaxy може да се играе на вашия компютър и мобилни устройства като телефони и таблети.